W sobotę 18 maja 2019 roku, podczas Nocy Muzeów 2019, w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi będzie można wziąć udział w Targach sztuki studenckiej. Edycja wiosenna tych Targów organizowana jest już po raz piąty. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem prac studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Na kilkudziesięciu kolorowych stoiskach będzie można kupić oryginalne dekoracje, grafiki i obrazy, artystyczną biżuterię, wyroby rękodzielnicze, galanterię – to tylko niektóre atrakcje tegorocznych Targów. Młodzi artyści będą czekali na Państwa w sobotę 18 maja 2019 roku w godzinach 19.00-23.00 przy ul. Wojska Polskiego 121.

Wstęp wolny, płatność tylko gotówką.